Rekonstruujete nebo máte v plánu v brzké době rekonstruovat váš byt nebo dům? Neopomeňte jednu z nejdůležitějších místností vašeho domova, a sice kuchyň. Pokud rádi vaříte, určitě vám záleží také na tom, aby vaše kuchyň nejen dobře vypadala, byla vkusná a moderní, ale také aby měla dostatek prostoru pro pohyb více lidí, dostatek úložných prostorů a také velkou pracovní plochu pro přípravu jídla. Další otázkou je také možnost zakomponování různých vestavěných spotřebičů – mikrovlnky, trouby, lednice atd.

kuchyně na chatě

Podle konkrétního prostoru a volného místa u vás doma si zvolte vhodný tvar kuchyňské linky, rozmístění dřezu, varné plochy, digestoře a úložných prostor. Kuchyní je na českém trhu velká spousta, jakou tedy zvolit? Zvolte takovou, v případě, které se můžete spolehnout na moderní design, praktičnost, a především na opravdovou kvalitu za příznivou cenu. Volte ověřenou klasiku české výroby, která má šmrnc https://www.glanckuchyne.cz/.

VYBERTE SI Z KUCHYNÍ RŮZNÝCH TVARŮ A BAREV
Díky naší široké nabídce si tak můžete vytvořit novou kuchyň přesně podle vašich představ. V nabídce máme nejen moderní, ale také rustikální styl. Dalším parametrem při výběru vaší nové kuchyně bude její tvar. Můžete si zvolit z kuchyňské linky uspořádané do písmen U, L nebo si můžete vybrat variantu s ostrůvkem, záleží jen na dispozicích místnosti a na vašich potřebách.

kuchyň moderní

Konfigurátor pro lepší představu a nezávazná poptávka
Vyzkoušejte si konfigurátor vaší nové kuchyně pro lepší představu o celkovém vzhledu a uspořádání. Stačí jen zadat několik málo nutných parametrů a poté už můžete vytvořit nezávaznou poptávku na vaši kuchyň.
Nechte si na míru vyrobit moderní a designovou kuchyň ve vysoké kvalitě, na kterou se můžete spolehnout. Volte při výběru vaší nové kuchyně osvědčenou firmu s tradicí, na kterou je spolehnutí.

4/5 - (2 votes)