Společnost Chambrelan je zaměřena na výrobu lineárního vedení již od roku 1956. Od té doby se toho mnoho změnilo, avšak politika v této firmě zůstala stejná. Dodávat na trh kvalitní a precizní výrobky s dlouhou životností. To je jejich představa. To je primární účel. V posledních letech se samozřejmě drží moderních trendů, neboť se jim musí také přizpůsobovat, aby mohli navazovat svými technologiemi a výrobky na dnešní moderní trh. Každým rokem sledují čím dál tím více inovativní technologie, kam se posouvají a jak jim mohou při jejich práci pomoci.

provoz

Díky tomu může nabídnout špičková technologická řešení. Již dnes vám mohou představit technologii zítřka. Nikdy se nezastaví a nikdy nepoleví. Řeší problémy, zaujímají postoj, drží se moderních trendů a v neposlední řadě jsou díky tomu všemu schopni uspokojit i velice náročné požadavky jejich klientů. To všechno jim poskytuje nejvyšší možné místo na trhu. Patří v tomto směru mezi průkopníky, kteří však svou výrobou nezaostávají pozadu, ale stále se řadí na přední příčku v preciznosti a kvalitě. Zaujímají vedoucí postavení na trhu v podobě kolejnicových vedení a lineárních posunů. Velká výrobní kapacita jim umožňuje rozvoj i vývoj. Vše doplňuje profesionální a odborné středisko konstrukce. Úzce společně spolupracují veškeré složky ve firmě, aby jejich výsledek byl dokonalý.

Technologie a použití

  1. Výdejní automaty – Možná jste zatím ani netušili, kolik aplikací můžeme využít právě v tomto odvětví – výdejních automatů. Do této skupiny řadíme výdejní bankomaty, nápojové automaty a spoustu dalších. Vždy je nejdůležitější přístupnost. Snažíme se dodržet základní parametry. Přístupnost dovnitř musí být co nejlepší. Údržba co nejkratší a nejsnazší. Doplňování produktů rychlé a snadné. Nabídneme právě takovéto řešení.

počítač

  1. Kolejová doprava
  2. Průmyslové použití
  3. Ochranný kryt ovládacího panelu
  4. Užitková vozidla
  5. Rozvodné skříně

5/5 - (7 votes)